همه چیز برای انتخاب بهترین شیرآلات بهداشتی

همه چیز برای انتخاب بهترین شیرآلات بهداشتی

همه چیز برای انتخاب بهترین شیرآلات بهداشتی شیرآلات ابزاری فلزی هستند که به منظور کنترل جریان و ترکیب مایعات و یا گازها در لوله ها استفاده می شوند . شیرآلات به صورت کلی به دو دسته شیر آلات بهداشتی و شیر آلات صنعتی تقسیم می شوند که در این مقاله به بررسی شیرآلات بهداشتی و انواع آن می پردازیم .

چه نکاتی را باید برای خرید توالت فرنگی رعایت کنیم تا کلاه سرمان نرود!

چه نکاتی را باید برای خرید توالت فرنگی رعایت کنیم تا کلاه سرمان نرود!

چه نکاتی را باید برای خرید توالت فرنگی رعایت کنیم تا کلاه سرمان نرود! توالت جزء جداناشدنی هر منزل مسکونی است ،امروزه با توجه به اینکه مردم سعی می‌کنند راحت باشند و با توجه به اینکه در منزل افراد مسن هستند و یا بعضی از اعضای خانواده به دلایلی دچار آسیب‌دیدگی پاها و یا لگن شده‌اند پزشکان بسیار توصیه می¬کنند که حتماً برای حفظ سلامت و تشدید نشدن آسیب‌دیدگی از توالت فرنگی استفاده شود .

انواع گازهای صفحه ای

انواع گازهای صفحه ای

همه ی ما نیاز داریم تا در خانه های مان از اجاق گاز استفاده می کنیم از طرف دیگر همه ی ما دوست داریم که آشپزخانه ی شیک و به قول معروف مجلسی داشته باشیم. فرض کنید شما مادر عروس هستید و میخواهید جهیزیه تهیه کنید مطمئنا اولین چیزی که عروس خانم از شما می خواهد این است که همه چیز خیلی لوکس و شیک باشد، اما در مورد اجاق گاز این مورد به چه معنی است؟ اجاق گازهای معمولی که همه به شکل مستطیل هستد و یک فضای مشخصی را از آشپزخانه می گیرند اما اجاق گازهای مدرن خیلی فرق دارند و تو این مورد باید حق را به عروس خانم بدهید چرا که اجاق گازهای صفحه ای مدرن یکی از وسایلی هستند که می توانند جلوه ی آشپزخانه را از زمین تا آسمان تغییر بدهند. اما چه نکاتی را ما باید در زمان انتخاب این نوع اجاق گازها در نظر بگیریم؟ چه مواردی اهمیت دارد؟

سینک ظرفشویی  چیست ؟

سینک ظرفشویی  چیست ؟

 سینک ظرفشویی  کاسه بزرگی است که عموما از  آلومینیوم، نیکل ، فولاد ضدزنگ، مس، چدن و فولاد متراکم ساخته شده  و  به منظور شستشوی ظروف و مواد غذایی در آشپزخانه نصب می گردد و از آن استفاده می شود .  

چراهود در آشپزخانه هایمان موجود است ؟

چراهود در آشپزخانه هایمان موجود است ؟

چراهود در آشپزخانه هایمان موجود است ؟ چرابایدهود و انوع فن ها در منزل باشند؟!مگر در قدیم آشپرخانه ها برای پخت و پز غذا به این ابزارها نیاز بودن و اگر نبود کارآشپزی آنها لنگ می شدو دیگر نمی توانستند غذا تهیه کنند!!!