تفاوت سولاردام و مایکروفر

تفاوت سولاردام و مایکروفر

ماکروفر، فرِتوکار یا سولار! انتخاب شما در خرید کدام است؟ چه معیارهایی برای انتخاب وجود دارد و چه تفاوت هایی بین هریک میباشد ؟ اگرقصد خرید وسایل آشپزخانه را دارید با کاتکالا همراه شده و مقاله کاربردی زیر را از دست ندهید.
مهمترین معیار در انتخاب وسایل برقی، سلیقه شما و کاربردی است که از آن انتظار دارید. بنابراین همواره این سوال را از خودتان بپرسید که چه انتظاراتی از دستگاهی که میخرید دارید. بسیاری عقیده دارند گرم کردن غذا و یخ زدایی تنها کاربردی است که مایکروفرها دارند، اما جالب است بدانید قابلیت های مایکرو، گریل، کانوکشن و ... باعث میشود بتوانید در زمان بسیار کم انواع کیک، شیرینی، پیتزا، برنج، ماکارانی، مرغ، سیب زمینی و بسیاری از غذاهایی که تمایل دارید را به جای شعله اجاق، درون فر آماده کنید! تنظیم درجه حرارت دستگاه، باعث میشود نیازی به حضور شما در آشپزخانه نباشد و با مشخص کردن تایم مورد نظر، پخت غذا با بهترین کیفیت صورت پذیرد.

اهمیت مایکروویو و کاربردهای آن

اهمیت مایکروویو و کاربردهای آن

زندگی امروزی به شکلی شده است که همه ی ما دنبال یک راهی هستیم که بتوانیم مدت زمان آماده کردن غذای مان را کم کنیم و کمتر وقتی را صرف این کار بکنیم. 
از طرف دیگر هزینه ی تهیه ی غذا و سلامت آن هم خیلی اهمیت دارد و همین موضوع اجازه نمی دهد که شما بتوانید همیشه از رستوران ها و فست فودها غذا تهیه کنید یا کسی را استخدام کنید که برای تان غذا درست کند. کار دیگه ای که در این مواقع می توانید انجام بدهید این است که از دستیاران برقی مثل مایکروویو و توستر استفاده کنید که البته مایکروویو نسبت به توستر یکسری مزیت ها دارد، مثل این که سرعت پخت یا گرم کردن غذا در مایکروویو خیلی سریع تر از توستر است. البته استفاده از مایکروویو محدود به کارهای ساده ی این شکلی نمی شود و شما می توانید از مایکروویو تان در کارهای مختلفی استفاده کنید که در این مقاله یکسری از مهم ترین آن ها را به شما آموزش می دهیم...در ادامه ی این مقاله ی کات کالا با ما باشید...

راهنمای خرید فلاش تانک

راهنمای خرید فلاش تانک

این روزها می بینیم که همه جای دنیا حرف از کم آبی است و مشکل فشار کم آب تقریبا همه جای دنیا وجود دارد. 
حل این مشکل راه حل های مختلفی می تواند داشته باشد، به عنوان مثال یکی از راه هایی که می تواند این مشکل را حل کند این است که از پمپ های آب یا منبع آب استفاده بشود اما همان طور که حتما شما هم می دانید خرید و نصب یک چنین لوازمی احتیاج به صرف هزینه و زمان زیادی دارد. 
به همین دلیل هم معمولا همه ترجیح می دهند از روش های ارزان تری که جواب هم میدهد استفاده کنند، به عنوان مثال اگر مشکل کم آبی بیشتر در دستشویی و توالت محل زندگی یا کار است همه ترجیح می دهند این مشکل را با استفاده از فلاش تانک حل کنند، چون هم هزینه ی اولیه ی کمتری دارد و هم هزینه ی نگهداری آن کم است. 
ما امروز و در این مقاله ی کات کالا می خواهیم به بررسی جامع فلاش تانک ها بپردازیم... در ادامه با ما باشید...

تفاوت آبگرمکن و پکیج

تفاوت آبگرمکن و پکیج

اگر یادتان باشد قبلا هر موقع صحبت از سیستم گرمایشی آب می شد همه فورا یاد آبگرمکن می افتادند و تنها راهی که به ذهن شان می رسید همین بود. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی نوع دیگری از سیستم های گرمایشی به نام پکیج ها هم به بازار راه پیدا کرده اند. 
اگر بخواهیم بطور کلی در رابطه با آب گرم کن ها و پکیج ها صحبت کنیم باید بگوییم که این دو وسیله از لحاظ کارکرد، امنیت و بازدهی با همدیگر فرق می کنند و شما باید در زمان خرید هر کدام از آن ها این موارد را مد نظر قرار بدهید. 
المان های موثر در خرید پکیج و آب گرم کن باعث می شود تا خرید این دو وسیله و انتخاب بین آن ها کمی سخت باشد. به همین علت ما امروز و در این مقاله ی کاتکالا می خواهیم در رابطه با تفاوت های این دو وسیله ی کاربردی با شما صحبت کنیم...ادامه ی این مقاله را از دست ندهید....

راهنمای خرید قهوه ساز 

راهنمای خرید قهوه ساز 

قهوه ساز از آن دسته دستگاه هایی که شاید خرید آن آسان بنظر برسد اما اصلا این طور نیست. حتما می پرسید چرا؟ دلیل آن این است که شما علاوه بر موارد معمول و متدوالی که باید قبل از خرید دستگاه های برقی رعایت کنید، باید یکسری موضوعات دیگر را هم در نظر بگیرید به عنوان مثال این که شما می خواهید چه نوع قهوه ای درست کنید؟ قهوه ی اسپرسو یا قهوه ی فرانسه یا مثلا قهوه ی ترک؟ یا اینکه شما معمولا برای چند نفر می خواهید قهوه درست کنید؟ یا موضوعات دیگر این چنینی. 
بطور کلی سوالات زیادی در زمینه ی خرید قهوه ساز ممکن است بوجود بیاید و همین موضوع باعث شد تا ما بفکر ایجاد یک پست راهنما برای خرید قهوه ساز بیافتیم...در ادامه ی این مقاله ی کاتکالا با ما همراه باشید تا باهم ببینیم در زمان خرید قهوه ساز چه نکاتی را باید رعایت کنیم...