راهنمای خرید روشویی: سرویس بهداشتی تان را زیبا و کاربردی کنید!

راهنمای خرید روشویی: سرویس بهداشتی تان را زیبا و کاربردی کنید!

روشویی‌ها در دو مدل کابینتی و بدون کابینت تولید می‌شوند. منظور از روشویی های بدون کابینت، همان روشویی‌های ایستاده است که معمولا از جنس چینی هستند و در اکثر خانه‌ها استفاده می‌شدند. این نوع روشویی در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود. اگر شما هم از این مدل روشویی در منزل‌تان استفاده می‌کنید و به دنبال تغییر کوچکی در سرویس بهداشتی خود هستید، پیشنهاد ویژه‌ای برای‌تان داریم. شما می‌توانید در صورت تمایل و بسته به میزان فضای موجود در سرویس‌تان از باکس یا کمد برای نگهداری لوازم بهداشتی و شوینده‌ها استفاده کنید.

بهترین مارک شیرآلات، حتما یکی از این مدل ها به دردتون میخوره!

بهترین مارک شیرآلات، حتما یکی از این مدل ها به دردتون میخوره!

اگر شما به دنبال راهی سریع و ساده برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه خود هستید راحت‌ ترین راه تعویض شیرآلات، دوش و روشویی است. فرقی نمی‌ کند به دنبال چه سبکی هستید شما می‌ توانید با تعویض شیرآلات قدیمی با تجهیزات جدید به‌ راحتی ظاهری آراسته و نو به سرویس‌ های بهداشتی خانه بدهید. بنابراین اگر در آینده تصمیم به تعویض شیرآلات خود گرفتید برای حفظ تناسب و هماهنگی در فضا از سبک، نحو آبپاشی و عملیات تکمیلی مناسب بر روی آنها مطمئن شوید. کاتکالا نکات مفیدی را در مورد انتخاب شیر آلات خانه بیان می کنند:

چگونه حمام هایی آرام بخش و منظم داشته باشیم؟

چگونه حمام هایی آرام بخش و منظم داشته باشیم؟

حمام مهم ترین و یا شاید بهترین جای خانه است که ما در آن احساس سر زندگی و شادابی می کنیم. برای داشتن یک حمام خوب و رویایی، لازم است که نکاتی را در هنگام طراحی و دیزاین حمام در نظر بگیریم. امروزه سبک و طراحی حمام ها بسیار گسترده و متنوع می باشد. در هر نوع سبک و طراحی وسایلی مانند روشویی کابینتی، توالت فرنگی، کاسه روشویی، شیرآلات و کابین دوش جایگاه ویژه ای دارند. اما جدا از انتخاب هر نوع سبکی بهتر است به اصول طراحی جهانی نیز توجه کنید زیرا رسیدن به موفقیت را برای شما آسانتر می کند .لازمه اینکه یک حمام رویایی و زیبا داشته باشید تنها تجمل و گران قیمت بودن آن نیست. برای داشتن یک حمام رویایی باید طراحی مناسب با فضایی که دارید صورت گیرد که احساس آرامش را به شما القا کند. نکات طراحی ایده آل زیر را به ذهن خود بسپارید. طراحی زیبا، انتخاب لوازم جانبی لوکس و پالت رنگ مناسب همه با هم می تواند روح و روان شما را تسکین دهد.

تعمیر و نصب اجاق و فر گاز، خودم یا اهل فنش؟!

تعمیر و نصب اجاق و فر گاز، خودم یا اهل فنش؟!

تعمیر و نصب اجاق و فر گاز، خودم یا اهل فنش؟! یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در خانه به نصب و تعمیر وسایل منزل اختصاص پیدا می کند. در رابطه با لوازمی خانگی اعم از یخچال و اجاق گاز و ماشین لباس شویی و... معمولا افراد دقیقا نمی دانند که چه کاری باید انجام دهند. به همین دلیل هم با مشکلات بسیاری رو به رو می شوند و در نهایت نیز تصمیم می گیرند که از خیر این کار بگذرند و از متخصصین این حوزه بخواهند که به کمکشان بیایند. در این مطلب از وب سایت کاتکالا همراه شما هستیم که به مسئله تعمیر و نصب اجاق و فر گاز بپردازیم تا حداقل در این زمینه مشکلات شما را تا حدودی برطرف سازیم. پس پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

آینه حمام و دستشویی، 20 مدل برای بهترین انتخاب!

آینه حمام و دستشویی، 20 مدل برای بهترین انتخاب!

آینه حمام و دستشویی، 20 مدل برای بهترین انتخاب! مسلما شما هم دوست دارید خودتان را در بهترین نور با یک آینه با اندازه مناسب و نور کافی ببینید. اما این را فراموش نکنید که ما با نگاه کردن در آینه تنها خودمان را نمیبینیم، بلکه بازتابی از فضای اطراف و وسایل دور و برمان را نیز مشاهده می کنیم که همین مهم بودن آینه را بیش تر می کند. بنابراین در زمان انتخاب یک آینه ایده آل باید به اندازه، شکل و فرم و حتی محل نصب آن دقت داشته باشید.