اطلاعات مفیدبرای خرید سینک ظرفشویی

اطلاعات مفیدبرای خرید سینک ظرفشویی

همان طوریکه میدانید آشپزخانه مهم تربن محل زندگی برای افراد خانه است بخصوص برای مادرخانواده ،به خاطر همین این بخش از خانه جایگاه ویژه ای دارد و اهالی منزل سعی می کنند تا برای خرید لوازم  مورد نیاز آشپزخانه ی خود حساسیت و دقت بسیار ،انرژی زیادی صرف کنند تا بهترین لوازم با امکانات عالی را در منزل فراهم کنند .باتوجه به اینکه آشپزخانه محل پر رفت و آمدی برای اهالی منزل است ،و هرکس در طول مدت زمانی که  د رمنزل است 3-6بار به سراغ آشپزخانه می رود!پس لوازم  آشپزخانه باید طول عمر و کیفیت زیاد داشته باشد. در این مقاله  با ما همراه  شوید تا در خصوص سینک ظرفشویی ، جنس ، قیمت ، بورس خرید ،نصب و انواع آن  به اطلاعات مفیدی داده  بشه.در در هنگام خرید اطلاعات مفید در اختیارتون باشد.

راهنمای انتخاب فر (2)

راهنمای انتخاب فر (2)

فر یکی از وسایل خیلی مهم و لازم در هر خانه ای است چرا که یکی از خوشی های زندگی های امروزی پخت غذاهای خوشمزه و نوش جان کردن آن ها است. در مقاله ی راهنمای جامع انتخاب فر (1) به بررسی ملزومات اولیه ی فرها پرداختیم. توضیح دادیم که رنج قیمتی، سایز و نوع چیدمان فرها به چه صورتی است. در این مقاله می خواهیم نکات بیشتری را که در زمان انتخاب فر باید به آن توجه کنید را به شما توضیح دهیم. برای انتخاب یک فر مناسب شما بایستی اطلاعات کاملی داشته باشید پس اگر قصد خرید فر برای خودتان یا نزدیکان تان را دارید ادامه ی این مقاله را از دست ندهید...

راهنمای جامع انتخاب فر (1)

راهنمای جامع انتخاب فر (1)

خیلی از غذاهای خوشمزه ای که ما دوست داریم بخوریم و آنها را درست کنیم مثل انواع کیک ها و شیرینی ها، پیتزاها، لازانیا و غیره نیاز به دستگاهی به نام فر دارند. از طرف دیگر این وسیله می تواند چیدمان آشپزخانه را تحت تاثیر قرار بدهد و شاید به همین علت هم باشد که بعضی از ما تمایلی به خرید و استفاده از آنها نداریم. به همین خاطر امروز ما می خواهیم در رابطه با انواع فرها و اطلاعاتی که در رابطه با آنها نیاز است با شما صحبت کنیم. اگر شما هم جز کسانی هستید که چیدمان منزل به خصوص آشپزخانه که به گفته ی بسیاری از کارشناسان قلب خانه است و دکور آن بسیار مهم است برای تان اهمیت دارد ادامه ی این مقاله را از دست ندهید...

علت استفاده از توالت فرنگی چیست؟

علت استفاده از توالت فرنگی چیست؟

در قدیم به اندازه الان از توالت فرنگی استفاده نمی کردند،امروزه روز توالت فرنگی جزء لاینکف منازل مسکونی و سرویس های بهداشتی عمومی بیرون شده است ،و مردم با آن ارتباط برقرار کرده اند و نحوه استفاده صحیح ان را میدانند هرچند الانهم افرادی هستند با آوردن دلایل کاملا پزشکی استفاده کردن از سرویس بهداشتی ایرانی را بهتر می دانند .ولی با این حال من در این مقاله شمارا با تمام مواردی که باید برای خرید توالت فرنگی مدنظر داشت و محصولی با دوام و شیک تهیه کنیم با در نظر گرفتن شرایط های دیگر به شرح زیر است :

نکاتی که برای خرید روشویی باید بدان توجه  کرد !

نکاتی که برای خرید روشویی باید بدان توجه  کرد !

روشویی یکی از موارد اصلی سرویس بهداشتی است که با توجه  نیازهای متعدد انواع مختلف دارد ولی از بین تمام  مدل‌های موجود روشویی مدل کابینتی روشویی بسیار پراهمیت است برای اینکه  معمولاً بانوان  دوست دارند یکسری از وسایل مختص سرویس بهداشتی را مخفی کنند  و درجایی قرار بدهند ،مثلاً  در چند سال قبل از ظهور این مدل روشویی‌ها برای اینکه  سرویس بهداشتی ظاهر مرتب‌تری داشته باشد با توجه  به  فضایی که  در اختیار داشتند روام دی اف می‌کردند تا بتوانند داخل گنجه‌ها چیزهای از قبیل حوله  صابون مواد شوینده  قرار بدهند .حالا ما در این مطلب نکات پراهمیتی را در خصوص روشویی در اختیار تون  قرار می­دهیم با ما همراه باشید .