عوامل تأثیرگذار در قیمت سینک گرانیتی

عوامل تأثیرگذار در قیمت سینک گرانیتی

عوامل تأثیرگذار در قیمت سینک گرانیتی
امروزه سینک های گرانیتی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده‌اند. اگر قصد خرید سینک گرانیتی را داشته باشید حتماً سؤالاتی در ارتباط با نصب، نحوه نگهداری، مقاومت و بسیاری موارد دیگر در ارتباط با سینک گرانیتی برای شما ایجاد شده است. سینک های گرانیتی در انواع مختلف عرضه می‌شوند و بر اساس مزایا و معایبی که دارند دارای رنج مختلف قیمت هستند. در ادامه مقاله تعدادی از عواملی که در قیمت‌گذاری سینک های گرانیتی نقش دارند بیان خواهیم کرد. در ادامه مقاله همراه ما باشید

سینک آشپزخانه یکی  از مواردی است که هر روز با آن سروکار دارید، اغلب افراد فکر می‌کنند سینک های آشپزخانه فقط از جنس استیل اما این تصوری اشتباه است. سینک ها از نظر جنس دارای تنوع هستند و از استیل، گرانیت، شیشه، کورین و بسیاری موارد دیگر ساخته می‌شوند. مقاوم‌ترین سینک ها سینک هایی هستند که از جنس گرانیت هستند. در ساخت سینک های گرانیتی از بیست تا سی درصد اکرلیک یا رزین و هفتاد تا هشتاد درصد گرانیت استفاده می‌شود.

بایدها و نبایدهای شستشوی سینک استیل

بایدها و نبایدهای شستشوی سینک استیل

بایدها و نبایدهای شستشوی سینک استیل
آشپزخانه مهم‌ترین قسمت هر خانه است، افراد زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می‌کنند. یکی از پرکاربردترین وسیله‌ها در آشپزخانه سینک ظرف‌شویی است شما هر روز و دائماً در حال استفاده از سینک هستید. سینک محل شستن ظرف‌ها،میوه و سبزی‌ها است. در انتهای روز سینک ظرف‌شویی پر از آلودگی و میکرب‌هایی است که بعد از شستن میوه‌ها و ظرف‌ها وارد آن شده است. سینک هم مانند سایر وسایل آشپزخانه نیاز به تمیزی و نظافت دارد، این‌طور نیست که فکر کنیم چون سینک ظرف‌شویی دائماً در معرض آب و شست و شو است دیگر نیازی به تمیز کردن ندارد. بالعکس سینک محلی است که تمام آلودگی‌ها در آن جمع می‌شوند و اگر سینک ظرف‌شویی تمیز نشود تبدیل محل مناسبی برای رشد میکرب‌ها و باکتری‌ها تبدیل می‌شود که سلامت افراد خانواده را در معرض خطر قرار می‌دهند. نمی‌توان آب را به عنوان ماده تمیزکننده‌ی سینک در نظر گرفت چون آب به تنهایی فایده‌ای ندارد حتی رطوبت کافی را برای رشد باکتری‌ها را فراهم می‌کند. در ادامه مقاله تعدادی از بهترین و موثرترین راه‌هایی که برای تمیز کردن سینک وجود دارد را بیان خواهیم کرد.

هر آنچه که باید درباره دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام بدانید

هر آنچه که باید درباره دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام بدانید

هر آنچه که باید درباره دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام بدانید
حمام و دست‌شویی نسبت به سایر قسمت های منزل کمتر در دید هستند، همین عامل باعث می‌شود تا کمتر به چیدمان و دکوراسیون آن اهمیت دهیم. فضای حمام و دست‌شویی اگر درست چیدمان شوند آرامش را منتقل می‌کنند و استرس را کاهش می‌دهند. اگر به دنبال تغییر و یا چیدمان دکوراسیون حمام و دست‌شویی خود رفته باشید متوجه تنوع بی‌شمار کاشی و رنگ‌ها در بازار شده‌اید. انتخاب از بین تمام این موارد کاری دشوار و استرس زا است. در ادامه ما در این مقاله ابتدا نکاتی را برای انتخاب رنگ کاشی های سرویس بهداشتی و حمام می‌گوییم، سپس نکات و ترفندهایی را که به زیبایی و طراحی سرویس بهداشتی حمام و دست‌شویی شما کمک می‌کند بیان خواهیم کرد. نکاتی از قبیل، نورپردازی، انتخاب شیرآلات مناسب، قرار دادن گیاه، آینه مناسب و بسیاری از نکات دیگر.

فر گازی یا فر برقی کدام بهتر هستند؟

فر گازی یا فر برقی کدام بهتر هستند؟

فر گازی یا فر برقی کدام بهتر هستند؟

مقایسه بین فرهای گازی و فر برقی همواره دغدغه‌ی مخاطبان بوده است. این دو گاز تفاوت‌های خیلی کمی دارند اما همین تفاوت‌ها انتخاب بین این دو گاز را سخت می‌کند. اگرچه کار بافرهای گازی آسان تر است اما فرق های برقی امکانات بیشتری نسبت به فرهای گازی دارند. امروزه روش های مختلفی برای پخت غذا وجود دارد از جمله، فرهای گازی، فرهای برقی و روش های الکتریکی. این سؤال برای همه خریداران وجود دارد که کدام روش برای پخت غذا بهتر است. در ابتدا باید توجه داشته که امروزه سبک زندگی با گذشته بسیار متفاوت است، فضای کم خانه‌ها سبب شده است که افراد نتوانند مثل گذشته از گاز های فر داری قدیمی استفاده کنند. به همین دلیل امروزه گاز و فر به صورت مجزا در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. خرید این وسایل آسان است اما پیچیدگی های خاص خود را دارد.

در ادامه فرهای گازی و برفی و مزایا و معایب هر کدام را بررسی خواهیم کرد تا شما بادید بازتری دست به انتخاب بزنید.

مزایای استفاده از وان جکوزی چیست؟

مزایای استفاده از وان جکوزی چیست؟

مزایای استفاده از وان جکوزی چیست؟
یکی از قدیمی‌ترین روش‌هایی که مردم برای درمان از آن استفاده می‌کردند، استفاده از حمام آب گزم است. در استخر های عمومی اغلب افراد تنها برای خواص درمانی که آب دارد به استخر مراجعه می‌کنند. همه‌ی افراد نمی‌توانند به منابع آب گرم طبیعی یا استخر دسترسی داشته باشند، وان جکوزی در. واقع مدل کوچک‌شده استخر و منابع طبیعی آب گرم است که می‌توانید دز منزل خود به راحتی از آن استفاده کنید. وان جکوزی فقط برای حمام نیست و دارای خواص درمانی زیادی است که افراد را به خرید آن ترغیب می‌کند.

وان جکوزی علاوه بر احساس آرامش دارای فواید درمانی نیز است. در قدیم، یونانیان و رومی‌ها از خواص آب برای درمان بیماری های مختلف استفاده می‌کردند. امروزه از نظر علمی ثابت شده است که آب درمانی باعث کاهش سطح استرس و برطرف شدن گرفتگی عضلات می‌شود. بعضی از افراد بعد از وان جکوزی دچار سردرد می‌شوند دلیل این سردرد استفاده از وان جکوزی نیست بلکه دلیل آن اختلاف دمای هوای بیرون و وان جکوزی و کم شدن آب بدن است. به این نکته توجه داشته باشید که وان جکوزی و آب گرم برای کودکان مناسب نیست, کودکان تنها می توانند بر روی لبه ی وان جکوزی بنشینند. همچنین توجه داشته باشید که در کنار وان جکوزی نباید وسایل برقی قرار داشته باشند. همچنین اگر داروی خاصی مصرف می کنید از دکتر خود برای استفاده از وان جکوزی اجازه بگیرید.