logo لطفا منتظر بمانید...
وارد شوید ثبت نام کنید
سه شنبه 9 آذر 1400 14:46:39
نکاتی که برای خرید روشویی باید بدان توجه  کرد !

روشویی یکی از موارد اصلی سرویس بهداشتی است که با توجه  نیازهای متعدد انواع مختلف دارد ولی از بین تمام  مدل‌های موجود روشویی مدل کابینتی روشویی بسیار پراهمیت است برای اینکه  معمولاً بانوان  دوست دارند یکسری از وسایل مختص سرویس بهداشتی را مخفی کنند  و درجایی قرار بدهند ،مثلاً  در چند سال قبل از ظهور این مدل روشویی‌ها برای اینکه  سرویس بهداشتی ظاهر مرتب‌تری داشته باشد با توجه  به  فضایی که  در اختیار داشتند روام دی اف می‌کردند تا بتوانند داخل گنجه‌ها چیزهای از قبیل حوله  صابون مواد شوینده  قرار بدهند .حالا ما در این مطلب نکات پراهمیتی را در خصوص روشویی در اختیار تون  قرار می­دهیم با ما همراه باشید .

 

 

 

 

 

                        خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

یکی از مهم‌ترین  بخش‌های سرویس بهداشتی که در دکوراسیون ان بسیار تأثیر دارد و باعث زیبا شدن محیط سرویس بهداشتی می‌شود روشویی است  ما می‌توانیم  با انتخاب یک روشویی ایده  ال  و شیک  وزیبا به  بهترشدن فضای داخل سرویس  بهداشتی کمک کنیم  با توجه به اینکه  هرروز ایده‌های جدیدی برای دیزاین  و دکوراسیون  فضاهای داخل منزل ارائه می‌شود روشویی هم از این قائده  مستتثنی نبوده و به  سمت تزئینی شدن  پیش رفته مدل‌های مختلفی با توجه به فضای منزل مسکونی و سلیقه  افراد به دودسته  مدرن  و کلاسیک (قدیمی ) ارائه دادن

انواع آنها :

1:روشویی کابینتی

  • پایه‌دار

 

 

roshoee.gh

  خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

 

  • دیواری

roshoee.gh

                 خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

2:سایر

هردو این مدل­ها هم به‌صورت جدا هستند هم به‌صورت ست کامل یعنی آینه با کابین و روشویی

 

 

 

roshoee.gh

       خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

چند نکته  مهم  برای انتخاب روشویی :

  1. اندازه
  2. سایز

 

روشویی کابینتی دارای تنوع فروان بوده و حتی در سرویس‌های بهداشتی با ابعاد کوچک نیز می‌توان از آن استفاده کرد. به‌طور مثال، روشویی‌هایی با عرض ۲۵ سانتیمتر و یا مدل‌هایی که در کنج قرار می‌گیرند نیز وجود دارند مناسب چنین فضاهایی هست.

  1. جنس:

اکثراً روشویی‌ها ضد آب هستند و بدنه روشویی و کابین از جنس پی‌وی‌سی که در مقابل آب مقاوم  باشد به  دلیل اینکه   سرویس بهداشتی‌ها در معرض آب هستند رطوبت اندو باید در برابر آب مقام  باشند . معمولاً جنس چینی و سرامیک اما  برخی از روشویی‌های قدیمی یا رایج  از جنس چوب بودند ، جنس سینک و رویه‌ی روشویی نیز معمولاً از جنس سرامیک  و سنگ مصنوعی که  رنگ  طلایی  بسیار باب شده است ، همین‌طور از جنس سنگ طبیعی کوارین و کوارتز هست. معمولاً سنگی که  استفاده  می‌شود باید با نوع  اتاقک  روشویی مطابقت داشته  باشد و درز یا شکستگی نداشته  باشد .

 در جه  سنگی که  انتخاب می­کنیم  یکی از نکات حائز اهمیت  برای استفاده  از فضای رطوبتی  سرویس بهداشتی است  به  دلیل اینکه  در درازمدت در فضای رطوبتی قرار می‌گیرد درنتیجه  باید بسیار مقاوم باشد .

 

 

 

roshoee.gh

 خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

  1. قیمت روشویی:

قیمت روشویی و اتاقک ان بسته  به  اینکه  ست کامل تهیه می‌کنیم یا نه وابسته  به‌اندازه ،رنگ ،سنگ رویه  و بدنه می‌باشد.

بیشتر بخوانید: انواع روشویی

 

رعایت تمیزی و نظافت  روشویی در فضای مرطوب

دو نکته  پراهمیت است اینکه  هرگز از آب داغ برای تمیز کردم  روشویی با جنس پی‌وی‌سی استفاده  نکنید برای اینکه  باعث مشود از حالت طبعی خود خارج شود و مورد بعدی اینکه  هرگز از مواد شوینده­ قوی استفاده  نکنید چون باعث تغییر رنگ آن  می‌شود

 

 

مکان  قرار دادن روشویی در سرویس بهداشتی

با توجه  به  تجربه شخصی معمولاً روشویی را نزدیک به  درب سرویس قرار می‌دهند ولی به نظر من باید با توجه  به  محدوده  از فضای سرویس بهداشتی  تعیین کنیم  بهینه‌ترین  مکان  برای نصب روشویی کجاست  به همین دلیل ذکر کنیم  حتماً ابعاد سرویس خودرو در نظر داشته باشید تا روشویی مناسب تاوَن فضا رو تهیه  کنید چرا اگر به این نکته  توجه  نکنید کافیِ ی مقدار بزرگ‌تر از فضای سرویستان  باشِ  باعث میشه  درب سرویس بهداشتی باز و بسته  نشود.

 

 

 

roshoee.gh

 خرید انواع روشویی  از فروشگاه بزرگ کاتکالا

نصب  روشویی کابینتی

نصب این نوع  روشویی نیاز به مهارت خاص و ویژه‌ای  ندارد اما برای اینکه خیالتان  از بابت لوله‌کشی و عدم نشتی آب  راحت باشد می‌توان  به  کسی که  در امور تأسیسات  ولوله  کشی واقف است مراجعه  کنید نصب  روشویی بسته به  تعداد و محل نصب و ست کامل بودن  هزینه   متفاوتی دارد علاوه  بران هزینه تجهیزات نصب هم  باید در نظر گرفته  بشود مثل لوله  آب سر دو گرم ،شیر، سیفون  مختص هر روشویی که  ان نیز بسته  به تعداد و جنس آن هزینه  متفاوتی دارد

روشویی روشویی

خرید روشویی

کلیک  کنید 

 

خرید روشویی

کلیک  کنید 

خرید روشویی

کلیک  کنید 

 

 

سخن آخر و چند نکته مهم در خرید سرویس بهداشتی باید بدان  توجه  کرد

ابعاد فضایی که  می‌خواهید روشویی را در آنجا قرار دهید مدنظر داشته  باشید و با توجه به  میزان بودجه  که در نظر گرفتید،خرید کنید به نظر من اگر نتوانستید روشویی مناسب تهیه کنید سفارش بدهید برایتان  مناسب با فضا درست کنند  چون اگر بادید اینکه  بعداً تعویض می­کنید! یا یجوری جا می ­کنم ! بعداً دچار مشکل خواهید شدودر آخر   هنگام  خرید سرویس بهداشتی برای خرید ست کامل روشویی در خرید آینه  روشویی دقت بسیار زیادی داشته باشید  چرا امکان تعویض آینه  وجود ندارد .

 


 

شاید برای شما جالب باشند:

راهنمای خرید روشویی: سرویس بهداشتی تان را زیبا و کاربردی کنید!

بهترین شیرآلات مدرن ساختمانی درحمام و سرویس بهداشتی!

شیک ترین روشویی سرویس بهداشتی را انتخاب کنید!

آینه حمام و دستشویی، 20 مدل برای بهترین انتخاب!

دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

برچسب ها : roshoee روشویی سرویس بهداشتی روشویی کابینتی روشویی دیواری روشویی
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر امنیتی